Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Scarlett's Birthday at 29/01!!!

Πήγαινε κάτω 
+2
cathy93
Scarlett
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 12:14 pm

Κι' εμείς μέσα είμαστε !!!
Άσε που δεν έχω πάει ποτέ στο Άλσος Συγγρού και θέλω να το δω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 12:35 pm

Και μεις μέσα παιδιά! Όπου γάμος και χαρά,... Αυτό το Σαββατοκύριακο μας λείψανε οι βόλτες και μου φαίνεται έλειψαν και στον μικρό γιατί είναι μεσ' στην ενέργεια και μου ζητάει συνέχεια να ασχοληθώ μαζί του, σαν να λέει: "Τι γίνεται ρε μάνα? Εδώ θα μείνουμε?" lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 4:50 pm

Θα το κανονισουμε συντομα στο κτημα Συγγρου! Wink Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31, 2011 3:03 pm

Δεν εννοούσα ακριβώς αυτό αλλά ας μην δώσουμε άλλη έκταση στην κατάσταση..
Εγώ είπα απλά πως συμφωνώ και πως δεν με πείραξε που ο Στέφανος (με αυτόν δεν μίλησες Γιούλη?) είπε να μην πάμε καθόλου
απ' τη στιγμή που θέλαμε να κάτσουμε στο μπαρ γιατί έτσι κι αλλιώς δεν θα ήταν εφικτό!Είναι πολύ μικρός ο χώρος..
Δεν νομίζω να της είπαν οι ιδιοκτήτες να μην πάμε καθόλου γενικά,αλλά να μην πάμε καθόλου σε περίπτωση που θέλουμε να κάτσουμε μέσα γιατί δεν υπάρχει χώρος!Είχαν συμφωνήσει για το στίβο (όπου δεν υπήρχε πρόβλημα) και μας τα χάλασε ο καιρός..
Τώρα αν υπάρχουν άλλα προσωπικά σας θέματα που έχετε μαζί τους όπως ο Διονύσης που είχε γίνει αυτό με την Ζήβα είναι άλλο..
Δεν είναι οτι τους υπερασπίζομαι επειδή είναι "γείτονες μου" ή επειδή έχουμε "καλή σχέση" κλπ κλπ κλπ
απλά είπα και εγώ την γνώμη μου!
Απο 'κει και πέρα θα χαρώ να δω το Σκαρλετάκι και να του δώσω και το δώρο του!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31, 2011 6:37 pm

Σε ευχαριστω Κατερινακι!
Το θεμα τελειωσε!
Σημασια εχει το παρεακι μας κ να βρουμε μια ομορφη μερα να διασκεδασουμε στο κτημα Συγγρου sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Scarlett's Birthday at 29/01!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Εξορμήσεις Μελλών-
Μετάβαση σε: