Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Scarlett's Birthday at 29/01!!!

Πήγαινε κάτω 
+2
cathy93
Scarlett
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 3:16 pm

τι όμορφη τούρτα!!!είχαμε φτιάξει και 'μεις μια πέρσι όταν ήταν τα πρώτα μου γενέθλια με τον Σαν στο σπίτι Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

η παρέα μετράει τι στο στίβο τι στο μπαρ το ίδιο είναι!!!έτσι κι αλλιώς για την Σκαρλετίτσα μαζευόμαστε!!!
να το χαίρεστε το Σκαρλετάκι!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 3:43 pm

Να ζήσει το Σκαρλετάκι !!!!
Τι υπέροχη τούρτα ήταν αυτή ....

Εμείς θα έρθουμε οπωσδήποτε πάντως !! και να σου πω καλύτερα που θα βρέχει και θα καθίσουμε στο μπαρ... όσο νάναι με 2 βαθμούς θερμοκρασία, η σομπίτσα που έχουν εκεί φαντάζει πολύ δελεαστική !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 4:14 pm

Να ζήσει,να την χαίρεσαι την κουκλάρα σου!
Θα σου τα πούμε από κοντά το Σάββατο! I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 6:12 pm

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!
Το ποσο χαιρομαι που θα μας τιμησετε δεν περιγραφεται!!!!


cheers

τελεια η τουρτα Κατερινακι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 8:25 am

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Επιτέλους Παρασκευή αύριο θα ξαναδούμε το Σκαρλετόνι. ΤΙ ΧΑΡΑ!

Ανυπομωνούμε πως και πως να την δούμε και να τις δώσουμε και το δωράκι της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 12:19 pm

darkpaladin έγραψε:
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Επιτέλους Παρασκευή αύριο θα ξαναδούμε το Σκαρλετόνι. ΤΙ ΧΑΡΑ!

Ανυπομωνούμε πως και πως να την δούμε και να τις δώσουμε και το δωράκι της.
AAAA.....αληθεια??? Σας ευχαριστουμε παρα πολυ!!!!
Ετοιμαζουμε κι εμεις τα δωρακια μας (Incl. the kongs of Dionisis, το αδιαβροχοτ του Σπουκυ και το κολλαρο της Ιβα) τις τουρτιτσες και τις μασα μπουκες μας...χαχα...ειπαμε πανω στο μπαρ να μην ορμηξουν τα νηστικα σκυλακια μας!! Razz Razz Razz

Σας περιμενουμε με πολλη χαρα!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 12:24 pm

Γιατί απορείς γλυκειά μου ???
Χωρίς δωράκι για το Σκαρλετόνι θα ερχόμασταν ?????
Ελπίζουμε μόνο να της αρέσει !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Acharnes

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 12:25 pm

Scarlett έγραψε:
darkpaladin έγραψε:
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Επιτέλους Παρασκευή αύριο θα ξαναδούμε το Σκαρλετόνι. ΤΙ ΧΑΡΑ!

Ανυπομωνούμε πως και πως να την δούμε και να τις δώσουμε και το δωράκι της.
AAAA.....αληθεια??? Σας ευχαριστουμε παρα πολυ!!!!
Ετοιμαζουμε κι εμεις τα δωρακια μας (Incl. the kongs of Dionisis, το αδιαβροχοτ του Σπουκυ και το κολλαρο της Ιβα) τις τουρτιτσες και τις μασα μπουκες μας...χαχα...ειπαμε πανω στο μπαρ να μην ορμηξουν τα νηστικα σκυλακια μας!! Razz Razz Razz

Σας περιμενουμε με πολλη χαρα!!! cheers cheers cheers

Μα τί φοβερή και χρυσοχέρα σκυλομαμά εισαι εσυ;;!!! Very Happy Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 7:30 pm

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΣΚΑΡΛΕΤ

Μόλις μίλισα με την Γιούλη και της είπε το Puppy Park ότι δεν υπάρχει χόρος για το μέρος της καφετέρειας για να κάτσουμε και έτσι δεν μας δέχονται. Άρα αναβάλετε η συνάντηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Acharnes

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 7:41 pm

darkpaladin έγραψε:
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΣΚΑΡΛΕΤ

Μόλις μίλισα με την Γιούλη και της είπε το Puppy Park ότι δεν υπάρχει χόρος για το μέρος της καφετέρειας για να κάτσουμε και έτσι δεν μας δέχονται. Άρα αναβάλετε η συνάντηση.

Aρα, παμε ολοι σπίτι της!!! Rolling Eyes Razz

(οκ πλακα κανω...)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 8:00 pm

Μόλις μίλησα κι' εγώ με τη Γιούλη...

Γιουλίτσα μου μην στενοχωριέσαι!!! Θα βρεθούμε, και θα τα κάνουμε τα γενέθλια της μικρής!!
Εμείς να είμαστε καλά και θα τα πούμε σύντομα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 9:06 pm

Στεναχωρηθηκα λιγακι....αλλα τι να κανουμε....
Σας ζητω συγνωμη για το ξεσηκωμα.....
Παντως καλα που τους πηρα τηλεφωνο....
Αντε να φτιαξει κι ο καιρος να ξελυσσαξουμε στις βολτες!!!!!!

Ειδοποιησα και την Μαριαννα και την Ντινα....
Στη Κατερινα εστειλα e mail....μηπως μπορει καποιος που εχει το κινητο της να της στειλει κι εκει μηνυμα?
Διονυση φανταζομαι το ειπες στην ξαδελφη σου....
Ξεχασα κανεναν???????
Την Αρτεμουλα την ειδα να γραφει, η Μαριλενα μιλησε με τη Φανια.....

Ξερετε κατι? Θα το κανουμε στο κτημα Συγγρου....να το ευχαριστηθουμε οταν ανοιξει λιγο ο καιρος....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 9:55 pm

Γιούλη μου,
Ο καιρός θα μας τα χάλαγε όλα! Μην στενοχωριέσαι, ας είμαστε καλά και έχουμε μέρες μπροστά μας να βρεθούμε , και να χαρούμε και μεις και τα σκυλούφια μας!
Φιλάκια! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 12:09 am

Έχει χαλάσει το λαπτοπ μου και τώρα μπήκα να δω τι γίνεται!!Δεν πειράζει θα τα γιορτάσουμε άλλη φορά τα γενέθλια της Σκαρλετίτσας!!!
θα έχουμε πολλές ευκαιρίες ακόμα,ν'ανοίξει κι ο καιρός κι απο σκυλοβόλτες άλλο τίποτα!!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 8:47 am

Γιούλη μην στεναχωριέσε θα τα κάνουμε τα γενέθλια της άλλη φορά. Πάντος εγώ ακόμα θεωρώ απαράδεκτη την συμπεριφορά των ιδιοκτητών του Puppy Park. Μα είναι πράγματα αυτά? Κάθονται και λένε "Θέλω το υπόστεγω για τους άλλους μου πελάτες" δηλαδή εμείς δεν είμαστε πελάτες? η Γιούλη που θα έσκαγε τόσα λευτά δεν είναι πελάτησα? Τι είναι? Αντί να της πούνε "ελάτε και θα βολευτούμε κάπως" της πετάνε ένα "μην έρθετε" μιε μέρα πριν? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Μακάρι το Κ9 να είχε ρε γαμώτο υπόστεγω μεγάλο και για τα σκυλιά και θα πηγαίναμε εκεί, αλλά έχει ένα υπόστεγω (καφετέρεια) για ανρθώπους και δεν νομίζω να περνάγανε εκεί καλά τα σκυλιά μας, ενώ δίπλα ακριβώς είναι ο στοίβος του agility που θα μπορούσαν να παίξουν, τρέξουν, κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 9:53 am

Συμφωνώ απόλυτα με τον Διονύση στο θέμα του Puppy's Park! Θα μπορούσαν να το ξεκαθαρίσουν από την αρχή!
Πού θα πάει, παιδιά, χειμώνας είναι θα περάσει! Υπομονή!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 10:12 am

ετσι ακριβως ειναι....
Δεν πειραζει μολις ανοιξει ο καιρος, θα το καψουμε στο Κτημα Συγγρου!!!!!
Που λεει ο λογος! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 10:23 am

Και μετά το αναρωτιούνται γιατί χάναουν πελάτες. Καλα, χίλιες φορές να παω στο Κ9 παρά σε αυτούς ξανά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 11:14 am

Εκτός του ότι ήταν απαράδεκτο αυτό που έγινε, εγώ έχω και μια απορία:
Αν δεν έπαιρνε η Γιούλη τηλέφωνο εχθές, δεν είχαν σκοπό να την ενημερώσουν????
Δηλαδή θα ξεσηκωνόμασταν και θα πηγαίναμε εκεί και θα τρώγαμε πόρτα απροειδοποίητα????
Καλά, δεν ντρέπονται ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 11:22 am

Πάντος ο καιρός δεν είναι άσχημος. Εγώ θα πάω βόλτα με τα σκυλιά έτσι και αλλιώς. Ότι θα έπρεπε να ντρέπονται πάντος αυτό είναι σίγουρο. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 12:44 am

Βασικά δεν συμφωνώ με τα όσα λέγονται... Rolling Eyes

Εκεί είναι "σκυλοχώρος" και απλά έχουν ένα μικρό μπαρ για τους ανθρώπους!
Παρόλο που αναβλήθηκε εγώ ήμουν εκεί σήμερα με τον Sun και όντως είχε αρκετό κόσμο.
Όπως και να 'χει δεν θα μπορούσαμε να καθόμασταν στο μπαρ και να βαζαμε και τα φαγητά.
Θα ήμασταν στριμωγμένοι!
Δεν είναι καν εφικτό να υπάρχουν τόσα σκυλιά εκεί μαζεμένα με εμάς να πηγαίνουμε πέρα-δώθε και 50 πιατάκια με φαγητά τούρτες ή ό,τι άλλο είχατε στο μυαλό σας.
Οκ προσφέρθηκαν να παραχωρήσουν τον στίβο δικό μας για να είμαστε άνετοι αλλά δεν θα μπορούσαν να κάνουν κάτι παραπάνω...
Και φυσικά δεν θα μπορούσαν να κλείσουν την πόρτα στους άλλους πελάτες για να είμαστε μόνοι μας. (εμείς οι υπόλοιποι που είμαστε επίσης πελάτες..!)

Καλύτερα που σου 'παν να μην πάμε καθόλου γιατί δεν θα το διασκεδάζαμε με τόσα άτομα και σκυλιά γύρω γύρω!
Μας τα χάλασε και ο καιρός.
Δεν πειράζει όμως, το κανονίζουμε άλλη μέρα που θα έχει λιακάδα να βγούμε έξω!!!! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 1:14 am

cathy93 έγραψε:

Καλύτερα που σου 'παν να μην πάμε καθόλου γιατί δεν θα το διασκεδάζαμε με τόσα άτομα και σκυλιά γύρω γύρω!

Δεν είναι έτσι Κατερίνα... δεν φρόντισαν να της το πουν... αν δεν ενδιαφερόταν η ίδια να το επιβεβαιώσει δεν θα το μαθαίναμε ότι δεν μπορουν να μας δεχθούν.
Θα ξεσηκωνόμασταν όλοι σήμερα και θα πηγαίναμε χωρίς να έχουμε ιδέα και στο τέλος δεν θα κάναμε τίποτα.
Και μην κρίνεις από τον εαυτό σου που κάνεις 25 μέτρα για να πας εκεί. Εγώ κάνω 25 χιλιόμετρα και άλλα τόσα για να γυρίσω πίσω (μετρημένα...). Αν η Γιούλη δεν είχε προνοήσει να τους τηλεφωνήσει εχθές, σήμερα θα σηκωνόμουνα και θα έτρεχα από Πειραιά στο Μαρούσι άνευ λόγου και αιτίας.
Δεν είναι σωστό αυτό... κλείνεις ένα ραντεβού δηλαδή και μετά το ακυρώνεις αλλά δεν ειδοποιείς κιόλας?
Καταλαβαίνω την ιδιαίτερη σχέση που έχετε, αλλά αν το δεις πιο αντικειμενικά, είναι γαϊδουριά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 8:52 am

Εντελώς λάθος πολιτική επιχείρησης που ενδιαφέρεται για την πελατεία της, από την οποία φυσικά και εξαρτάται η πορεία της και μάλιστα σε περίοδο οικονομικής κρίσης! Ντροπή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 10:11 am

Κατερίνα το σκέφτεσε λίγο λάθος. Καταλαβαίνω την σχέση που έχετε σαν γείτονες αλλά όταν κάποιος κλείνει με μια επιχείρηση ένα event (γάμος, βαφτίσια, πάρτυ γενεθλίων, κλπ) η επιχείρηση αυτή πρέπει ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ να σκεφτεί τους πελάτες που κλείσανε για το συγκεκριμένο event.

Φαντάσου εσύ μια μέρα να κλείσεις σε ένα ξενοδοχείο π.χ. μια αίθουσα για τα γενέθλιά σου ή την δεξίωση του γάμου σου και επειδή η αίθουσα κάτι έπαθε (διαλύθηκε, χρειάζετε βάψιμο, ή δεν ξέρω τι) τελευταία στιγμή να σου πούνε "Συγνώμη δεν μπωρείτε να έρθετε γιατί η αίθουσα δεν είναι πια διαθέσιμη και όλες τις άλλες τις θέλω για τους μόνιμους πελάτες μου". Φαντάσου τον εαυτό σου σε μια τέτοια κατάσταση, ναι το ξέρω υπερβάλω λίγο αλλά γιατί να μην υπερβάλουμε λίγο? Αν αυτό το πάρτυ δεν ήταν για την Σκάρλετ και ήταν για τον υιό της Γιούλης φαντάσου το παιδί πως θα ένιωθε αν δεν έκανε το πάρτυ του εκεί που ήθελε? Εγώ προσωπικά τους θεωρώ ανεύθηνους και απαράδεκτους. Ήδη με απογοήτευσαν μία φορά που τους εμπιστεύτηκα την Ζήβα για 5 μέρες και ενώ τους έδωσα ΑΥΣΤΗΡΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ να μην την βάλουν ΚΑΘΟΛΟΥ σε στίβο, γιατί ξέρω τι σκυλιά βάζουν εκει μέσα, δεν με άκουσαν, και την έβαλαν και όταν την πήρα πίσω είχα στα χέρια μου ένα φοβικό, τρομαγμένο, επιθετικό σκυλί που πεταγόταν στον ύπνο της και δάγκωνε. Όπου χρειάστηκε 2 βδομάδες εκπαίδευσης & θεραπείας για να την επαναφέρω όπως ήταν και τώρα για άλλη μια φορά ξαναδίχνουν άλλη την ανευθηνότητα τους.

Συγνώμη αλλά εγώ έχω χάσει πάσα ιδέα για αυτούς, όχι σκυλί δικό μου δεν τους εμπιστεύομαι πια, αλλά ούτε φίλου μου που παλιότερα τους διαφήμιζα σε όλους τους γνωστούς μου. Μπορεί να τύχει να πάω αν κάποιος με καλέσει εκεί αλλά να πάω ξανά μόνος μου δεν υπάρχει περίπτωση, υπάρχει και άλλο σκυλοπάρκο ακόμη καλύτερο.

Είναι απλά απαράδεκτοι. Δεν έχω τίποτα άλλο να πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Acharnes

Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Scarlett's Birthday at 29/01!!!    Scarlett's Birthday at 29/01!!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 12:08 pm

Η αλήθεια είναι οτι ο περιορισμένος κλειστος χώρος του puppies park τους οδήγησε ώστε να έχουμε αυτη τη κατάληξη.

Εμένα δε με πειράζει καθόλου! Εξάλλου, κι εγώ πιστεύω πως θα τα περασουμε πολύ καλύτερα στο άλσος Συγγρού - σε στυλ πικ νικ. Wink

Περισσότερος διαθέσιμος χώρος για τα σκυλουνια μας να παίζουν αλλά και για εμάς να αραξουμε και να απλώσουμε τα πράγματά μας!

Είμαστε μέσα!!

cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Scarlett's Birthday at 29/01!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Εξορμήσεις Μελλών-
Μετάβαση σε: