Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Παραμονή Πρωτοχρονιάς

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Παραμονή Πρωτοχρονιάς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παραμονή Πρωτοχρονιάς   Παραμονή Πρωτοχρονιάς Icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 5:18 pm

Το ξέρω ότι οι περισσότεροι απο εσάς έχετε ήδη κανονίσει κάτι για την Παραμονή της Πρωτοχρονιάς, αλλά σε περίπτωση που δεν έχετε κανονίσει κάτι σας προσκαλώ το απόγευμα/βράδυ της Παραμονής (απο τις 19:00 και μετά) να έρθετε να παίξουμε, να φάμε, να διασκεδάσουμε και να μας μπεί ο νέος χρόνος μαζί.

Φαγητό θα υπάρχει, παιχνίδια (επιτραπέζια & PS3) θα υπάρχουν, μουσική θα υπάρχει και ταινίες θα υπάρχουν.

Δεν χρειάζετε να φορέσετε τα καλά σας, φορέστε κάτι άνετο και ελάτε.

Θα χαρώ να σας δω και εγώ και η Ζήβα με τον Λήο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Παραμονή Πρωτοχρονιάς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραμονή Πρωτοχρονιάς   Παραμονή Πρωτοχρονιάς Icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 5:48 pm

Διονύση ευχαριστούμε πολύ για την πρόσκληση!!
εγώ δυστυχώς δεν θα μπορώ..εκτός απ' του οτι έχουμε κανονίσει με τους γονείς έχω και προβλήματα με τον Σαν(τα αναφέρω στο τόπικ της κοπής της πίτας..)όπως και να 'χει Καλή Χρονιά να έχουμε γιατί η προηγούμενη για μένα ήταν σκέτη αποτυχία No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Παραμονή Πρωτοχρονιάς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραμονή Πρωτοχρονιάς   Παραμονή Πρωτοχρονιάς Icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 11:53 pm

Διονύση ευχαριστώ,
Θα ήταν πολύ ωραία. όπως και την παραμονή των Χριστουγέννων, αλλά την Παραμονή της Πρωτοχρονιάς θα έχω τραπέζι στο σπίτι μου, και το μαγείρεμα θα το αρχίσω από αύριο! Κάποια άλλη φορά σίγουρα θα βρεθούμε να ξαναπαίξουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παραμονή Πρωτοχρονιάς
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Εξορμήσεις Μελλών-
Μετάβαση σε: