Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κοπή Πίτας 2011

Πήγαινε κάτω 
+4
cathy93
Lostris
Artemis
darkpaladin
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Acharnes

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 7:13 pm

Κι εμεις μέσα, εκτός απροοπτου.. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 9:26 pm

Το Πάρκο Τρίτση απορρίφθηκε εντελώς σαν ιδέα???
Όχι τίποτα άλλο αλλά για εμάς των Νοτίων Προαστείων είναι μία ώρα ταξίδι .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 9:50 pm

Lostris έγραψε:
Το Πάρκο Τρίτση απορρίφθηκε εντελώς σαν ιδέα???
Όχι τίποτα άλλο αλλά για εμάς των Νοτίων Προαστείων είναι μία ώρα ταξίδι .....
Ναι βρε παιδιά, άσε που εμείς θα πρέπει να ξεκινήσουμε αξημέρωτα, γιατί είναι ολόκληρο ταξίδι!
Στο Πάρκο Τρίτση έχουμε και μέρος να κόψουμε την πίτα! Ή στα τραπέζια του πικ νικ, ή στην καφετέρια. Έκεί που λέτε να πάμε έχει τέτοιες ευκολίες? Είναι το μέρος ασφαλές και περιφραγμένο για τα σκυλιά?
Αν μπορούν και συμφωνούν όλοι, ας μοιράσουμε τελικά την απόσταση και ας συμφωνήσουμε για το Πάρκο, please! Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 12:25 am

Και εγώ μάλλον μέσα είμαι!
Του Σαν το πόδι είναι καλύτερα δεν το πατάει ακόμα εντελώς αλλά είναι πολύ καλύτερα!βέβαια θα περιμένω και μέχρι τότε πως θα είναι και βλέπουμε!
το πρόβλημα μάλλον θα το βρω στην μεταφορά γιατι οι δικοί μου θα δουλεύουν και δεν θα μπορούν να με φέρουν Neutral
αν όμως πάμε Τρίτση ίσως μπορέσω να έρθω με κάποιο λεωφορείο γιατί νομίζω περνάει απο εκεί!!
αν πάμε στα Βασιλικά δύσκολα όμως..
εκτός κι αν προσφέρεται κανένας απο εσάς να έρθει να με πάρει Razz Razz (εκτός απ΄ την Φάνια Very Happy)

Marilena&Scottie έγραψε:
Lostris έγραψε:
Το Πάρκο Τρίτση απορρίφθηκε εντελώς σαν ιδέα???
Όχι τίποτα άλλο αλλά για εμάς των Νοτίων Προαστείων είναι μία ώρα ταξίδι .....
Ναι βρε παιδιά, άσε που εμείς θα πρέπει να ξεκινήσουμε αξημέρωτα, γιατί είναι ολόκληρο ταξίδι!
Στο Πάρκο Τρίτση έχουμε και μέρος να κόψουμε την πίτα! Ή στα τραπέζια του πικ νικ, ή στην καφετέρια. Έκεί που λέτε να πάμε έχει τέτοιες ευκολίες? Είναι το μέρος ασφαλές και περιφραγμένο για τα σκυλιά?
Αν μπορούν και συμφωνούν όλοι, ας μοιράσουμε τελικά την απόσταση και ας συμφωνήσουμε για το Πάρκο, please! Idea

μπερδεύτηκα..για τα Βασιλικά ρωτάτε ή για το Τρίτση?
ή αλήθεια είναι πως για αυτή τη δουλειά τα Βασιλικά βολεύουν περισσότερο γιατί και έχει τραπεζάκι του πικ νικ να κάτσουμε και είναι ασφαλές ο χώρος δεν έχει κόσμο και ούτε αδέσποτα που αυτό συνεπάγεται με το οτι θα μπορούμε να αφήσουμε και ελεύθερα τα σκυλάκια μας!
και στο Τρίτση ωραία είναι αλλά έχει περισσότερο κόσμο και αδέσποτα εκτός κι αν ξέρεται κάποιο σημείο που μπορούμε να τα έχουμε ελεύθερα κλπ γιατί εγώ μια φορά έχω πάει μόνο με την Φάνια και ένας ψιλό χαμός γινόταν η αλήθεια είναι.. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 12:37 am

Κατερίνα μου χαίρομαι πολύ που πάει καλά το ποδαράκι του Σαν !!!!

Πάντως στο πάρκο Τρίτση έχει τραπέζια του πικ-νικ που μπορουμε να κόψουμε την πίτα και μάλιστα πολύ περισσότερα από τα Βασιλικά.
Και για να καταλάβεις ο Διονύσης δεν είπε καν για τα Βασιλικά, εκεί που είχαμε πάει το καλοκαίρι. Είπε για την αλάνα πριν από τα Βασιλικά...

Πάντως στου Τρίτση γινόταν χαμός όταν πήγαμε γιατί αφ' ενός ήταν πολύ καλός ο καιρός τον Οκτώβριο, αφ' ετέρου ήταν Κυριακή. Το Σάββατο δεν φαντάζομαι να έχει τόσο κόσμο και με ανοιχτά τα μαγαζιά.

Εμένα δεν με απασχολεί μόνο η απόσταση (που είναι μεγάλο πρόβλημα να ανέβω από Πειραιά στο Τατόϊ), αλλά επίσης με απασχολεί και το κρύο που θα κάνει μέσα στο δάσος... έχετε δει πόσο πέφτει η θερμοκρασία το Σάββατο? κι' εκεί επάνω θα είναι ακόμα χειρότερα!
Δεν θα μπορέσουμε να καθίσουμε όσο θα θέλουμε....

υ.γ. πάντως μπορώ να περάσω να σε πάρω αν θέλεις... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 1:40 am

ααααα οκ τότε οτι θέλετε!!!

Φάνια σε υπέρευχαριστώ για άλλη μια φορά!!θα δω και με τα λεωφορεία τι γίνεται!!!
ή και αν προσφερθεί κανείς άλλος ε παιδιά??? Very Happy Very Happy Very Happy Μαρούσι μένω για να ξέρετε δίπλα στο puppies park Very Happy Very Happy Very Happy

αλλιώς θα σε αγγαρέψω πάλι Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 8:19 am

Τελικά απ'ότι κατάλαβα για τα Βασιλικά πολλοί θα αντιμετωπίσουν προβλήματα. Έμείς πάμε συχνά στο πάρκο Τρίτση και πάντοτε περνάμε καλά. Αν συμφωνείτε θα προτιμούσα να το κάνουμε εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 8:28 am

Δεν έχω πρόβλημα και για Πάρκο Τρίτση, απλά σκέφτομαι ότι αν βρέξει ή κάτι τέτοιο δεν έχει πουθενά να καλυφθούμε, ενώ στην αλάνα που ανέφερα έχει ένα υπόστεγο μέρος που μπωρούμε να μαζευτούμε just in case. Αν θέλουν πάντος όλοι τότε αλλάζουμε την τοποθεσία για Πάρκο Τρίτση, εγώ δεν έχω πρόβλημα.

Γιούλη, Άρτεμις? Τι λέτε εσείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 9:14 am

Εγω οπως παντα δεν εχω κανενα προβλημα με το μερος....
Με το αυτοκινητο απο Τριτση - Βασιλικα ειναι 15 - 20λεπτα παραπανω....μια ευθεια ειναι η εξοδος της Βαρυμπομπης απο Εθνικη...
Κατα τη γνωμη μου στα Βασιλικα η ελευθερια για τρεξιμο ειναι πολυ μεγαλυτερη...και το δασος πιο ομορφο...
Αλλα επειδη το παν ειναι η καλη μας παρεα, με χαρα θα ερθω Τριτση Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 10:59 am

Γιούλη μου, για μένα είναι πολύ μεγάλη η διαδρομή ....
Αν σκεφτείς ότι θα φύγω από Πειραιά, να πάω Καλλιθέα να πάρω τη Μαριλένα, και μετά να ανεβώ στο Τατόϊ, αυτό σημαίνει περίπου 1-1,5 ώρα στο δρόμο και άλλη τόση να γυρίσω μετά. Αν δε πάω στο Μαρούσι να πάρω και την Κατερίνα, αυτό σημαίνει ένα δίωρο στο νερό, με την κίνηση.
Αλλά αν επιμένετε, τι να πω... να μην σας το χαλάσω! Γιατί και για μένα μετράει περισσότερο η παρέα.

Κατερίνα, ελπίζω να έχεις κλουβάκι μεταφοράς για τον Σαν, γιατί θα έχω ήδη τρία σκυλιά στο αυτοκίνητο, με το δικό σου τέσσερα.
Φοβάμαι μήπως αρπαχτουν μεταξύ τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 11:27 am

Η παρέα μετράει περισσότερο σε όλους μας!
Υπάρχουν όμως και τα πράκτικά θέματα που δεν γίνεται να τα παραβλέψουμε.
Προσωπικά δεν θα ήθελα να δημιουργήσω πρόβλημα, θέλω άλλωστε να σας γνωρίσω όλους τόσο πολύ! Συμφωνείστε λοιπόν σε ό,τι νομίζετε εσείς καλύτερο που ίσως είσαστε και πιο έμπειροι στα θέματα αυτά, και αν μπορέσω θα σας ακολουθήσω με χαρά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 11:58 am

Παιδιά, όλα τα μέρη καλά είναι, το θέμα είναι πόσο πρακτικά είναι για την συγκεκριμένη συνάντηση, διότι, θα έχουμε φαγώσιμα και θα έχουμε μπόλικα σκυλιά. Άρα αν στο Τρίτση έχει κόσμο όπου δεν μας επιτρέπετε να τα αφήσουμε ελευθερα το θεωρώ εγώ κρίμα και άδικο να τα έχουμε δεμένα μιας και για αυτά γίνετε βασικά όλος ο τζερτζελές, επίσης αν βρέξει στο τρίτση μόνο 1-2 μέρη έχουν υπόστεγο όπου πάλι αν έχει κόσμο θα είναι ήδη πιασμένα (μιας και θα πάμε καλές 11:00), ενώ στα Βασιλικά ή στην αλάνα πριν τα βασιλικά κόσμος μηδενικός, χώρος μεγάλος και υπόστεγο υπάρχει. Δεν θέλω να χαλάσω για κανέναν μας την συναντηση σίγουρα όλοι μας έναν Α δρόμο και χρόνο θα τον χαλάσουμε για να έρθουμε απλά πιστεύω καλό είναι να δούμε που βολεύει καλύτερα και για εμάς και για τα σκυλάκια μας. Πιστεύω ότι αν ο καιρός είναι καλός το Πάρκο Τρίτση είναι οκ (αν δεν έχει και πολύ κόσμο) αν όμως ο καιρός προβλέπει πιθανόν βροχές τα Βασιλικά θα είναι πολύ καλύτερα.

Ας αφήσουμε την απόφαση για Πάρκο τρίτση για την ώρα και την παρασκευή βλέποντας καιρό και μετερεωλογικά δελτία κανονίζουμε την τελική τοποθεσία αν δούμε βροχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Acharnes

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 7:48 pm

Εγώ μένω πολύ κοντά στα Βασιλικά αλλά αν η πλειοψηφία θέλει Τρίτση...

Ο,τι πει η πλειοψηφία Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 11:19 pm

Lostris έγραψε:
Γιούλη μου, για μένα είναι πολύ μεγάλη η διαδρομή ....
Αν σκεφτείς ότι θα φύγω από Πειραιά, να πάω Καλλιθέα να πάρω τη Μαριλένα, και μετά να ανεβώ στο Τατόϊ, αυτό σημαίνει περίπου 1-1,5 ώρα στο δρόμο και άλλη τόση να γυρίσω μετά. Αν δε πάω στο Μαρούσι να πάρω και την Κατερίνα, αυτό σημαίνει ένα δίωρο στο νερό, με την κίνηση.
Αλλά αν επιμένετε, τι να πω... να μην σας το χαλάσω! Γιατί και για μένα μετράει περισσότερο η παρέα.

Κατερίνα, ελπίζω να έχεις κλουβάκι μεταφοράς για τον Σαν, γιατί θα έχω ήδη τρία σκυλιά στο αυτοκίνητο, με το δικό σου τέσσερα.
Φοβάμαι μήπως αρπαχτουν μεταξύ τους.
Ζουζουνα μου ο,τι σε βολευει...εχεις δικιο....εχεις πολλα αναλαβει!

Ρε παιδια δειτε καποια στιγμη και το ενδεχομενο να κατεβαινουμε προς τα κατω...εκει προς τις παραλιες που το καλοκαιρι εχουν κοσμο αλλα το Χειμωνα ειναι αδειες?
Να μπορουμε ομως να τα αφηνουμε χωρις λουρι με ασφαλεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 12:12 am

Φάνια έχω κλουβάκι μεταφοράς για τον Σαν αν θα πάμε μαζί όμως θα βγω κάπου κεντρικά που να σε βολεύει για να με πάρεις!δεν θέλω να σε φέρνω πάλι μέχρι εδώ!!
Αν είναι όμως ας καταλήξουμε και για το μέρος παιδιά γιατί μπορεί να βρω δρομολόγια και να έρθω με λεωφορείο! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 8:04 am

Όπως είπαμε, για την ώρα μιας και η πληοψηφία θέλει Τρίτση το κλείνουμε για εκεί, αλλά αν ο καιρός χαλάσει ή κάτι μιλάμε και αλλάζουμε την τοποθεσία. Είμαστε όλοι σύμφωνοι? cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 8:40 am

darkpaladin έγραψε:
Όπως είπαμε, για την ώρα μιας και η πληοψηφία θέλει Τρίτση το κλείνουμε για εκεί, αλλά αν ο καιρός χαλάσει ή κάτι μιλάμε και αλλάζουμε την τοποθεσία. Είμαστε όλοι σύμφωνοι? cyclops
Mαααααλιστααααα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 9:41 am

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα της Πίτας μας, δεν πιστεύω να μην έρθετε? Ζωντανούς θα σας φάει ο Λήο......χε χε χε χε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Acharnes

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 9:57 am

Καλημερα!!

ΓΙα εμάς, άλλαξαν τα πράγματα:

Η μητέρα μου αποφάσισε να κάνει το εορταστικό της τραπέζι αύριο, Σάββατο, μεσημέρι.

Αυτό, δυστυχώς, μου αλλάζει τα σχέδια. Δεν με βλέπω να προλαβαίνω και τα δύο (βόλτα και τραπέζι).


Φυσικά και ήθελα να έρθω στη κοπή αλλά, τί να κάνω, μάνα μου ειναι..δε μπορώ να της πω οχι.

Τες πα, να πατε εσεις, να περασετε καλα και θα σας δω άλλο ΣΚ

Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 11:29 am

Aρτεμουλα....τωρα θα σε φαει ο Ληο κανονικα!!
Razz

lol!

προηγειται η μαμα ΤΕΛΟΣ!

Λοιπον ποσοι θα ειμαστε τελικα να ξερω για πιατα ποτηρια κλπ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 12:33 pm

Τώρα, τώρα ετοιμάζω τον Λήο να έρθει να κάνει Direct Attack και να σας κάνει με τα κρεμυδάκια Άρτεμις. χε χε χε affraid cheers

Θέλω να ελπίζω ότι θα είμαστε, εγώ, εσύ Γιούλη, η Φάνια, η Μαριλένα και η Κατερίνα σίγουρα, για Ντίνα, Βάσω, Μαριάνα δεν ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 3:51 pm

Μην ξεχάσω να πω ότι εμείς θα είμαστε εκεί 1 ώρα νωρίτερα (γιατί βαριόμαστε να καθόμαστε σπίτι μας). Θα πάμε να πιούμε το ΜΙΛΚΟ μας εκεί νωρίτερα, να βολτάρουμε και θα σας δούμε όλους στις 11 στην καφετέρεια του Πάρκο Τρίτση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 4:27 pm

You, early birds!!!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dina84

Dina84


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Καστέλλα , Πειραιάς

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 4:51 pm

Αν πάρω το αυτοκίνητο σήμερα απο το service θα έρθουμε και μεις..! Αν όχι...θα'χω να κάνω με τον Λήο υποθέτω.. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή Πίτας 2011   Κοπή Πίτας 2011 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 6:39 pm

darkpaladin έγραψε:
Μην ξεχάσω να πω ότι εμείς θα είμαστε εκεί 1 ώρα νωρίτερα (γιατί βαριόμαστε να καθόμαστε σπίτι μας). Θα πάμε να πιούμε το ΜΙΛΚΟ μας εκεί νωρίτερα, να βολτάρουμε και θα σας δούμε όλους στις 11 στην καφετέρεια του Πάρκο Τρίτση.
ετσι!!
Αηδονι κι εγω, απο τα χαραματα κελαηδαω!! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κοπή Πίτας 2011
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ημερολόγιο 2011
» Εκθέσεις ΚΟΕ 2011
» Σκυλο-εκδρομή 2011
» Crufts 2011 - Πάρτε θέση
» Panda Global Protection 2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Εξορμήσεις Μελλών-
Μετάβαση σε: