Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι έγινε ρε παιδιά; Το κλείσαμε το μαγαζί;

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pantelis

pantelis


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010

Τι έγινε ρε παιδιά; Το κλείσαμε το μαγαζί; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι έγινε ρε παιδιά; Το κλείσαμε το μαγαζί;   Τι έγινε ρε παιδιά; Το κλείσαμε το μαγαζί; Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15, 2011 7:19 am

Μα καλά, τι έγινε ρε παιδιά. Που χαθήακτε όλοι. Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι δυνατόν σε ένα φόρουμ να είμασται σχεδόν 80 μέλη και μόνο οι αρχικοί 5-6 μόνο να μιλάνε εδω μέσα. Μα καλά ρε παιδιά γραφτήκατε όλοι εσείς στο φόρουμ μόνο και μόνο για να διαβάζετε τα θέματα των άλλων; Δικές σας γνώμες, απορίες, απόψεις δεν έχετε να προσφέρετε στο φόρουμ αυτό; Πως περιμένετε δηλαδή να γίνει συζήτηση όταν απο τα 80+ μέλη μόνο 2-3 μιλάνε εδω μέσα; Πραγματικά δεν σας καταλαβαίνω. Κρίμα και πάλι κρίμα.

Και εσείς βρε παιδιά που γράφατε εδω μέσα τι γίνατε; darkpaladin, Artemis, Lostris, cathy, Scarlet, Cali, Fro, Marilena.....που είστε βρε σεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Τι έγινε ρε παιδιά; Το κλείσαμε το μαγαζί; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έγινε ρε παιδιά; Το κλείσαμε το μαγαζί;   Τι έγινε ρε παιδιά; Το κλείσαμε το μαγαζί; Icon_minitimeΤρι Σεπ 20, 2011 8:03 am

Καλημέρα φίλε Παντελή.

Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δεν νομίζω ότι ποτέ θα αλλάξει το καθεστώς αυτό. Βλέπεις ο περισσότερος κόσμος προτιμά απλά να διαβάζει παρά να γράφει. Γιατί; Δεν ξέρω. Ρώτα τους.

Εγώ όπως ξέρεις έχω πείξει στην δουλειά και έτσι ελάχιστα χρησιμοποιοώ το ίντερνετ και τα φόρουμ. Επίσης και εδω μέσα δεν βρίσκω και εγώ κάτι να πω μιας και κανείς δεν μιλάει; Βαρέθηκα να ξεκινάω εγω πάντα κουβέντες και θέματα για το τίποτα. Όποτε βέβαια γίνετε κάποια κουβέντα και την δώ σίγουρα θα μπω και εγώ μέσα στην κουβέντα αλλά όπως έχεις παρατηρήσει έτσι γρήγορα όπως ανοίγει η κουβέντα έτσι γρήγορα σταματάει γιατι το άτομο που την ξεκίνησε εξαφανίζετε. Άρα παραμένω και εγώ απλός θεατής για την ώρα. Τα λέμε και τηλεφωνικα όποτε θες call me.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
 
Τι έγινε ρε παιδιά; Το κλείσαμε το μαγαζί;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σκυλια/Γατιά & Μικρά Παιδιά

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Η Γωνίτσα μας-
Μετάβαση σε: