Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 O Ορφέας αναζητά μια καλή οικογένεια

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

O Ορφέας αναζητά μια καλή οικογένεια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O Ορφέας αναζητά μια καλή οικογένεια   O Ορφέας αναζητά μια καλή οικογένεια Icon_minitimeΤετ Αυγ 03, 2011 10:40 am

Σας πρωωθώ μια αγγελία:

O Ορφέας αναζητά μια καλή οικογένεια 2uz2f0j
Αυτος ειναι ο Ορφεας μολις 10 κιλακια 8-9 μηνων περιπου.
Τον Ορφεα τον βρηκα πριν ενα μηνα περιπου καπου εξω παρατημενο στην μεση του πουθενα στην ΚΥΠΡΟ σε επικινδυνο σημειο(παραλιγο να τον χτυπουσε αυτοκινητο!)Νομιζα οτι ηταν σαν ολα τα αλλα κουταβακια που εχω φιλοξενησει κατα καιρους..αλλα εκανα τραγικο λαθος!!Τετοια περιπτωση ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ!!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΟΣ που για να φαει ή να πιει νερο πρεπει να ειμαι κλεισμενη με τα υπολοιπα σκυλια μου στο αλλο δωματιο για να τολμησει να κανει ενα βημα!!!Ολη την υπολοιπη ωρα καθεται σε μια γωνια χωρις να σηκωθει καθολου!!Παω να τον πλησιασω κ κουλουριαζεται στην γωνια του..μολις παω να τον χαιδεψω κατουριεται απο τον φοβο του γιατι νομιζει οτι παω να τον χτυπησω!!Για παιχνιδι σαν φυσιολογικο κουταβι ουτε λογος φυσικα!!Δεν ξερει τι ειναι αυτο!!Ουτε φυσικα τι ειναι κρεας,κοτοπουλο κλπ...την πρωτη φορα που του εδωσα το μυριζε ποση ωρα,μετα αφου το εγλειψε καμποσο.. διστακτικα το δοκιμασε.Αυτο ηταν μετα εκανε σαν τρελος!!!Εγω σε λιγες μερες δυστυχως φευγω για λιγο διαστημα ομως ο Ορφεας που θα μεινει??Φυσικα ουτε λογος για το καταφυγιο γιατι φυσικα δεν θα την βγαλει καθαρη!!Θελει καποιον να τον βοηθησει να βρει την αυτοπεποιηθηση του κ την γαληνη του..να του σβηστουν οι μνημες ενος τραγικου παρελθοντος ...ειναι τοσο μικρος κ σε μεγεθος κ σε ηλικια!!Πως μπορεσαν να κακοποιησουν ενα τετοιο πλασματακι??Πρεπει να του εχουν κανει φρικτα πραγματα για να ειναι σε αυτη την κατασταση!!!φοβαται ακομα κ την ανασα του!!Τον εφερα πριν λιγες μερες απο Κυπρο για ενα καλυτερο μελλον!!Ομως το μονο που καταφερα ειναι να τον γυριζω απο σπιτι σε σπιτι κατι που δεν του κανει καλο!!Οση προοδο καναμε ολο αυτο το διαστημα την χασαμε με ολο αυτο το ταξιδι σε λιγες μερες!!Να παει αδικα τοσος αγωνας κ τοσος κοπος??Τι φταιει αυτος αν ειναι περιοδος διακοπων??ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ???Οσοι τον ειδαν μου ειπαν οτι ειναι ενας κουκλος κ τον αδικουν οι φωτο!!!Μα δεν τον αδικουν μονο οι φωτο αλλα κ ολοι εμεις με την αδιαφορια μας!!!Θα τον αφησουμε να γυρισει παλι στην Κυπρο??Παλι στο τιποτα κ στο πουθενα???Τηλ 2106545771 &6984562181...


Να αναφέρω ότι με την υιοθεσία του Ορφέα προσφέρονται δωρεάν μαθήματα εκπαίδευσης και βοήθειας για κοινωνικοποίηση του Ορφέα στην νέα του οικογένεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
 
O Ορφέας αναζητά μια καλή οικογένεια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Τζέην αναζητά μια καλή οικογένεια
» Ο Ψείρας αναζητά οικογένεια
» H Lady Gaga αναζητά οικογένεια.
» ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ
» Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Υιοθεσίες & Απόκτηση Σκύλου :: Υιοθεσία/Απόκτηση σκυλιού :: Σκυλιά που αναζητούν Οικογένεια :: Σκυλιά Μικρού Μεγέθους-
Μετάβαση σε: