Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή   Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 1:10 pm

Την Κυριακή λοιπόν κανονίσαμε τελευταία στιγμή με γονείς να πάρουμε το τζίπ και τα 2 τα τετράποδα τερατάκια μου και να πάμε να πιάσουμε τον Μάη. Ξεκινήσαμε απο νωρίς νωρίς 07:00 το πρωί, πήγαμε στην Επίδαυρο (Αργολίδος) όπου οι γονείς πήγανε στην Ιερά Μονή Ταξιαρχών για εκκλησίαση και εμείς απο έξω σε ένα υπέροχο περιφραγμένο τοπίο με μπόλικη πρασινάδα πήγαμε να παίξουμε και να σκυλοδιασκεδάσουμε

Ορίστε 2 φωτογραφίες απο εκεί

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μετά πήγαμε προς Άστρος (Αργολίδας) όπου περπατήσαμε στο κέντρο για καμια ωρίτσα να μας ανοίξει η όρεξη και μετά κατσαμε να φάμε και κατα τις 3 πήραμε τον δρόμο της επιστροφής για το σπίτι όπου φτάσαμε κατα τισ 5 στο σπίτι και τα 2 χαζόσκυλα μου πέσανε με την μία ξερά για ύπνο.

Περισσότερο φωτογραφικό και βίντεο υλικό θα βάλω το απόγευμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Dina84

Dina84


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Καστέλλα , Πειραιάς

Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή   Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 1:22 pm

Χεχεχε πολύ ωραίες οι φωτό Διονύση...Εμείς που κάναμε μια από τα ίδια και γυρίσαμε και αργά γιατί ο χαζόσκυλός μας όταν ήρθε σπίτι πάλι να παίξει ήθελε αντί να πέσει ξερός για ύπνο;;; confused Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή   Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 2:16 pm

Dina84 έγραψε:
Εμείς που κάναμε μια από τα ίδια και γυρίσαμε και αργά γιατί ο χαζόσκυλός μας όταν ήρθε σπίτι πάλι να παίξει ήθελε αντί να πέσει ξερός για ύπνο;;; confused Evil or Very Mad

Εξαρτάται τι κάνατε Ντίνα. Μην ξεχνάς ότι έχω 2 σκυλιά και παίζουν ΣΥΝΕΧΕΙΑ κυνηγητό μεταξύ τους, άσε τα παιχνίδια που παίζουμε μαζί, πετάω ξύλα, μπαλάκια, παιχνίδια για να πιάσουν και να μου φέρουν με τις ώρες, επίσης συνέχεια κάνω ανάκλυση φωνάζοντας τους για άσχετους λόγους, κλπ κλπ που συμαίνει ότι πρέπει να έχουν το νού τους συνέχεια σε εμένα άρα κουράζονται και σωματικά και πνευματικά.

Δεν ξέρω τι δραστηριότητες έχετε με τον Ντάνυ άρα δεν μπορώ να ξέρω για ποιο λόγο γυρνάει σπίτι μετά απο 12 ώρες και δεν έχει κουραστεί.

Εμένα πάντως ακόμα και μετά την βόλτα στο ΚΑΖ του Σαββάτου ήταν μετά για ύπνο, αν και παίξανε λίγο ακόμα στο σπίτι (γιατί ξεκουράστηκαν στο αμάξι) αλλά ίσα ίσα αντέξαν ένα μισάωρω να παίξουν και μετά πέσανε για ύπνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή   Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Icon_minitimeΤρι Μάης 03, 2011 8:59 am

Ορίστε και το βιντεάκι απο την πρωτομαγιάτικη μας εκδρομούλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή   Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Icon_minitimeΤρι Μάης 03, 2011 9:32 am

Ορίστε και μερικές ακόμα φωτογραφίες

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
pantelis

pantelis


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010

Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή   Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Icon_minitimeΤετ Μάης 04, 2011 7:47 am

Υπέροχο βίντεο και φωτογραφίες. Ευχαριστούμε που μοιράζεσαι μαζί μας τις στιγμές αυτές με τα σκυλιά σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή   Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή Icon_minitimeΤετ Μάης 04, 2011 11:44 am

Δεν κάνει τίποτα. Χαρά μου να μοιράζομαι όλες μου τις στιγμές με τα σκυλιά μου μαζί σας και με όλο τον κόσμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
 
Πρωτομιαγιάτικη Εκδρομή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας
» Σκυλο-εκδρομή 2011
» Εκδρομή προς Ιτέα & Γαλαξίδι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Εξορμήσεις Μελλών-
Μετάβαση σε: