Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι θα κάνετε αυτό το 3ήμερο?

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Τι θα κάνετε αυτό το 3ήμερο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι θα κάνετε αυτό το 3ήμερο?   Τι θα κάνετε αυτό το 3ήμερο? Icon_minitimeΤρι Μαρ 01, 2011 9:18 am

Έρχετε επιτέλους και ένα 3ήμερο. Γιούπι. Λοιπόν, για πείτε όλοι σας τι έχετε κανονίσει να κάνετε και να πάτε? Μπρος για πείτε τα ΟΛΑ!! χε χε χε χε

Εμείς επειδή έχουμε να πάμε και τις 3 μέρες σε Αποκριάτικα πάρτυ το βράδυ Παρασκευής, Σαββάτου & Κυριακής δεν μας βλέπω να φύγουμε για 3ήμερο αλλά σίγουρα θα πάμε κάπου για μονοήμερη εκδορμή.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Σάββατο: Σκυλοβόλτα το πρωί (δεν έχει αποφασιστεί ακόμα μέρος) μαζί με την Γιούλη και την Σκάρλετ. Αν ψήνετε κανείς ακόμα ας δηλώσει σημετοχή για να αναφέρουμε που θα πάμε αν θέλετε να έρθετε.

Κυριακή: Μονοήμερη εκδορμή (πιθανόν προς Εύβοια ή Πάρνηθα). Πάλι, αν κανείς θέλει να με ακολουθήσει θα χαρώ να έχω παρέα. (Φάνια, Μαριλένα, Μαριάνα............ΑΚΟΥΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!) χε χε χε

Δευτέρα: Πάλι καμια μονοήμερη κάπου με λιβάδι σκέφτομαι να ξεθεοθούν τα παλαβιάρικα μου

Ξαναεπαναλαμβάνω, όσοι δεν έχουν κανονήσει τίποτα και θα βρίσκονται Αθήνα και θέλουν να βρεθούμε ας το πούνε έγκαιρα για να το κανονίσουμε και να κανονιστεί η μέρα, ο προορισμός, κλπ.

Άντε για να δούμε τι ψάρια θα πιάσω..... cheers cheers cheers sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Τι θα κάνετε αυτό το 3ήμερο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα κάνετε αυτό το 3ήμερο?   Τι θα κάνετε αυτό το 3ήμερο? Icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 8:41 am

Τελικά το 3ήμερο μας δεν εξελήχθηκε ακριβώς όπως το περίμενα αλλά παρόλα αυτά περάσαμε καταπληκτικά.

Να σας πω λοιπόν πως τα περάσαμε.

Παρασκευή απόγευμα πήγαμε στο πάρκο κοντά στο σπίτι μας για βόλτα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το σάββατο τελικά η Γιούλη δεν μπορούσε να βρεθούμε και έτσι πήγαμε στο Πάρκο Τρίτση όπου συναντήσαμε πάλι εκεί σκυλάκια και παίξαμε, τρέξαμε, διασκεδάσαμε και μετά πήγαμε και απο το πατρικό μου για να φάμε

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Την Κυριακή ξεκινήσαμε και πήγαμε Αυλώνα, στον δρόμο σταματήσαμε σε ένα δασάκι και κάτσαμε λίγο να παίξουμε. αλλά όχι πολύ γιατί ήταν όλα λασπωμένα και έτσι φύγαμε άρων άρων, πήγαμε μετά στο Κτήμα Συγγρού όπου και εκεί πάλι πολές λάσπες και χαντάκια με νερά και έτσι ούτε εκεί κάτσαμε για πολύ και τα σκυλιά ακόμα δεν είχαν καταφέρει να παίξουν/ξεσκάσουν καθόλου και τελικά καταλήξαμε στο Puppy Park σαν τελευταία μας διέξοδο να κάτσουμε κάπου και να παίξουν τα χαζά μου.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Την Δευτέρα την κάναμε για Ναύπλιο όπου παρόλο το κρύο και την βροχή είχε πολύ κόσμο, όλες οι καφετέρειες και φαγάδικα ήταν γεμάτα, εκεί κάτσαμε κάπου και φάγαμε (εφόσων πρώτα μας διώξανε απο κανα 2 μαγαζιά, παρόλο που καθόμασταν έξω) και το απόγευμα πήραμε τον δρόμο της επιστροφής.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
 
Τι θα κάνετε αυτό το 3ήμερο?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 3ήμερο 25ης Μαρτίου
» Εγώ αυτό το παιχνίδι λέω να το καθιερώσω..!!
» Θα κανουμε τίποτα αυτό το ΣΚ?? (19-20)
» Κίνηση στο δρόμο; Δείτε αυτό

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Εξορμήσεις Μελλών-
Μετάβαση σε: