Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!

Πήγαινε κάτω 
+5
darkpaladin
Dina84
Lostris
Marilena&Scottie
Fro, Cookie&Christie
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fro, Cookie&Christie

Fro, Cookie&Christie


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ρεθυμνο, Κρητη

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 8:41 am

Γεια σας και χαρα σας!!!

Ειμαι η Φροσω... Καποιοι απο εσας ηδη μας γνωριζετε! Εχω δυο westakia, τον Cookie που ειναι 1.5 ετων και τον εχω ενα χρονο τωρα, και την Christie που την απέκτησα πριν ενα μήνα και ειναι κι αυτη πανω απο ενος ετους! Χαιρομαστε που βρισκομαστε στην παρεα σας, κι ελπιζουμε να τα λεμε συχνα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=556981174#!/profile.php?i
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 9:18 am

Καλώς μου τα!
Εδώ όπως είδες είμαστε μαι μικρή παρέα που αγαπάει τα σκυλάκια και χαίρεται να μιλάει γι 'αυτά!
Να προσθέσω, για όσους δεν σε γνωρίζουν ότι το δεύτερο γουεστάκι σου το διέσωσες, γιατί κάποιοι ασυνείδητοι το είχαν παρατήσει για κάμποσο καιρά στο δρόμο!
Χρειαζόμαστε στην παρέα μας τέτοιες γλυκές μανούλες. Βαλε και φωτό!
Φιλάκια! I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 9:48 am

Καλώς τα, τα παιδιά !!!
Φρόσω μου, χαίρομαι πολύ που ανταποκρίθηκες στο κάλεσμα μου!!!!
Εδώ, όπως σου είπε και η Μαριλένα, είμαστε μια μικρή και όμορφη παρεούλα, και εκτός από τις συζητήσεις για τα μωρά μας, διοργανώνουμε και όμορφες συναντήσεις.
Τι κρίμα που είσαι μακριά μας...

Βάλε φωτό από τα κουραμπιεδάκια σου!
Φιλάκια
Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 9:54 am

sunny Να ζήσουν οι μανούλες με τα όμορφα ζευγαράκια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 9:57 am

Και ο πατέρας Διονύσης επίσης !!!!
Μην ξεχνάμε τον πατέρα.... Άλλωστε χάρη σ' εκείνον είμαστε εδώ!
cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 10:01 am

Ζήτω και στον πατέρα με τα υπέροχα καταιφόσκυλά του, βεβαίως, βεβαίως!!!! Like a Star @ heaven
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fro, Cookie&Christie

Fro, Cookie&Christie


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ρεθυμνο, Κρητη

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 10:31 am

Αγαπες μου γλυκες!!! Μου λειψατε ρεϊ!!! Ο Πατερας ΔΙΟΝΥΣΗΣ!!! best ever!!!
Ι'm a big fan of you!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Fro, Cookie&Christie στις Παρ Ιαν 28, 2011 10:54 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=556981174#!/profile.php?i
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 10:52 am

Και ποιός δεν γίνεται big fan του Διονύση όταν τον γνωρίσει! Και πού να τον κάνεις και παρέα! Like a Star @ heaven
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fro, Cookie&Christie

Fro, Cookie&Christie


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ρεθυμνο, Κρητη

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 10:57 am

Νομιζω θα συμφωνησω μαζι σου Μαριλενακι μου, απο λιγο που εχω παρατηρησει συζητησεις και ανταλλαγη αποψεων και φυσικα η πολυτιμη βοηθεια του που πολλες φορες προσφερει, εχω καταλαβει οτι ειναι "δικος μας" κι αυτος!

Οσο για το φορουμ, μου αρεσει πολυ που βλεπω γνωριμα κουραμπιεδακια καταϊφοσκυλακια κ αλλα, στο φοντο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=556981174#!/profile.php?i
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 11:12 am

Και εμένα μου αρέσει το φόντο !!!
Και μου έδωσες τώρα την ευκαιρία να ευχαριστήσω τον admin μας για την τιμή που μου έκανε να βάλει το Σπουκάκι μου στο εικονίδιο της απάντησης...
Ευχαριστώ admin !!!!
cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fro, Cookie&Christie

Fro, Cookie&Christie


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ρεθυμνο, Κρητη

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 12:03 pm

Lostris έγραψε:
Καλώς τα, τα παιδιά !!!
Φρόσω μου, χαίρομαι πολύ που ανταποκρίθηκες στο κάλεσμα μου!!!!
Εδώ, όπως σου είπε και η Μαριλένα, είμαστε μια μικρή και όμορφη παρεούλα, και εκτός από τις συζητήσεις για τα μωρά μας, διοργανώνουμε και όμορφες συναντήσεις.
Τι κρίμα που είσαι μακριά μας...

Βάλε φωτό από τα κουραμπιεδάκια σου!
Φιλάκια
Very Happy Very Happy Very Happy

Εγω σε ευχαριστω Φανια μου για την προσκληση...! Μικρη και ομορφη παρεουλα... Τι το καλυτερο? Τι να κανουμε που ειμαι μακρια...
Δεν πειραζει γι'αυτο θα σας χαιρομαι απο εδω! Πηρες το μεϊλ μου? Στειλε μου αυτο που λεγαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=556981174#!/profile.php?i
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 12:08 pm

Το έστειλα μωρο μου !!!
Πρωί-πρωί....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dina84

Dina84


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Καστέλλα , Πειραιάς

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 1:12 pm

Καλώς ήρθατε!

Πω πω θα βλέπω westie και στον ύπνο μου Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 1:15 pm

Dina84 έγραψε:


Πω πω θα βλέπω westie και στον ύπνο μου Laughing Laughing
Και δεν χαίρεσαι, με τόσους "κουραμπιέδες", θα έχεις "όνειρα γλυκά"!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fro, Cookie&Christie

Fro, Cookie&Christie


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ρεθυμνο, Κρητη

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 1:18 pm

Dina84 έγραψε:
Καλώς ήρθατε!

Πω πω θα βλέπω westie και στον ύπνο μου Laughing Laughing

Χεχε ευχαριστουμε! Καλως σας βρηκαμε!

Εχει δικιο η Μαριλενα... Ετσι θα εχεις ονειρα γλυκα...
Εγω που ζω μαζι τους φαντασου, τελευταια τα ονειρα μου παρουσιασαν ζακχαρο,
και μου τα εκοψα τα πολλα πολλα ο γιατρος! χιχιχιχι! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=556981174#!/profile.php?i
Dina84

Dina84


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Καστέλλα , Πειραιάς

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 1:22 pm


Χεχεχεχε είναι πραγματικά χαριτωμένα σκυλάκια..πριν πάρουμε τον Danni σκεφτόμασταν για Beagle,pomeranian ή westie Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fro, Cookie&Christie

Fro, Cookie&Christie


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ρεθυμνο, Κρητη

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 1:57 pm

Dina84 έγραψε:

Χεχεχεχε είναι πραγματικά χαριτωμένα σκυλάκια..πριν πάρουμε τον Danni σκεφτόμασταν για Beagle,pomeranian ή westie Very Happy

Τι ρατσα ειναι το φατσακι σου???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=556981174#!/profile.php?i
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 2:05 pm

Καλως ήρθες και στην δική μας μικρή φορουμο-παρέα Φρόσω. Όπως θα δείς είμαστε μικρή παρέα αλλά ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ παρέα χωρίς διαπληκτισμούς, φασαρίες, κτλ. Βλέπεις ο αντμίν μας, όσο λίγο τον ξέρω, είναι λιγομίλητος αλλά έχει σκοπό να κρατήσει ένα καλό φόρουμ (εκτός αν αλλάξει μυαλά μετά, χε χε) ακόμα και αν χρειάστεί να είμαστε απλά εμείς και εμείς. Αν τον ρωτήσετε θα σας το πεί και ο ίδιο.

Επίσης να ευχαριστήσω όλες σας για τα καλά σας λόγια για μένα και την εμπιστοσύνη που μου έχετε δείξει, το εκτιμή πάρα πολύ και πάντα χαίρομαι την παρέα σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Fro, Cookie&Christie

Fro, Cookie&Christie


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Ρεθυμνο, Κρητη

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 2:08 pm

darkpaladin έγραψε:
Καλως ήρθες και στην δική μας μικρή φορουμο-παρέα Φρόσω. Όπως θα δείς είμαστε μικρή παρέα αλλά ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ παρέα χωρίς διαπληκτισμούς, φασαρίες, κτλ. Βλέπεις ο αντμίν μας, όσο λίγο τον ξέρω, είναι λιγομίλητος αλλά έχει σκοπό να κρατήσει ένα καλό φόρουμ (εκτός αν αλλάξει μυαλά μετά, χε χε) ακόμα και αν χρειάστεί να είμαστε απλά εμείς και εμείς. Αν τον ρωτήσετε θα σας το πεί και ο ίδιο.

Επίσης να ευχαριστήσω όλες σας για τα καλά σας λόγια για μένα και την εμπιστοσύνη που μου έχετε δείξει, το εκτιμή πάρα πολύ και πάντα χαίρομαι την παρέα σας.

Κι εμεις το ιδιο Διονυση! (ελπιζω να μην αλλαξει μυαλα μετα,χεχεχε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=556981174#!/profile.php?i
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 2:10 pm

Διονύση η χαρά είναι όλη δική μας!!!
Προσωπικά νοιώθω τυχερή που σε γνώρισα ....

Όσο για το φόρουμ, είναι νομίζω το καλύτερο από όσα έχω μπει μέχρι τώρα. Ήρεμες συζητήσεις, ευγενικοί άνθρωποι, κουβεντούλα και πάντα καλή διάθεση.

Τι άλλο να ζητήσει κανείς από ένα φόρουμ? I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena&Scottie

Marilena&Scottie


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 2:37 pm

Εμένα δεν μου μένει παρά να συμφωνήσω και με τους τρεις σας! Έχουμε υπέροχη φιλική ατμόσφαιρα σ' αυτό το φόρουμ!
Δεν χρειάζεται να πω τίποτε άλλο!
Απλά, χαίρομαι γι 'αυτό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 3:32 pm

Fro, Cookie&Christie έγραψε:
darkpaladin έγραψε:
Καλως ήρθες και στην δική μας μικρή φορουμο-παρέα Φρόσω. Όπως θα δείς είμαστε μικρή παρέα αλλά ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ παρέα χωρίς διαπληκτισμούς, φασαρίες, κτλ. Βλέπεις ο αντμίν μας, όσο λίγο τον ξέρω, είναι λιγομίλητος αλλά έχει σκοπό να κρατήσει ένα καλό φόρουμ (εκτός αν αλλάξει μυαλά μετά, χε χε) ακόμα και αν χρειάστεί να είμαστε απλά εμείς και εμείς. Αν τον ρωτήσετε θα σας το πεί και ο ίδιο.

Επίσης να ευχαριστήσω όλες σας για τα καλά σας λόγια για μένα και την εμπιστοσύνη που μου έχετε δείξει, το εκτιμή πάρα πολύ και πάντα χαίρομαι την παρέα σας.

Κι εμεις το ιδιο Διονυση! (ελπιζω να μην αλλαξει μυαλα μετα,χεχεχε)

Καλησπέρα και από εμένα Φρόσω και καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Επιτρέψτε μου να σας καθησυχάσω όλους/ες ότι δεν έχω σκοπό ποτέ να κάνω το φόρουμ σαν μερικά άλλα ελληνικά σκυλοφόρουμ που υπήρξα μέλλον στο παρελθόν όπου το μόνο πράγμα που έβλεπα ήταν τσακωμούς, ζευγαρώματα σκύλων ΒΥΒ και άσχημες συμπεριφορές που απλά μέλη τιμωρούνταν και μοντς απλά ήταν δικαίωμα τους να κάνουν ότι θέλουν, ακόμα και να χρησιμοποιούν άσχημο λεξιλόγιο χωρίς να τους λέει τίποτα ο αντμίν.

Εγώ θέλω ένα φόρουμ με καλά άτομα, καλές συζητήσεις για τα σκυλιά μας, να μοιραζόμαστε τις γνώσεις μας για να βοηθάμε όσους μπορούμε και τίποτα άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dogworld.forumgreek.com
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 3:36 pm

Ευχαριστούμε πολύ!
Νομίζω μας κάλυψες όλους...
I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Acharnes

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 6:58 pm

Kαλώς ήλθατε και καλή διαμονή!!!

Very Happy cheers Very Happy cheers Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cathy93

cathy93


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!   Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...! Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 12:18 am

καλώς ήρθατε!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ειμαστε η Φροσω, ο Cookie & η Christie...!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Κανόνες & Νέα Μέλη :: Συστηθείτε-
Μετάβαση σε: