Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βραδυά διασκέδασης

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Βραδυά διασκέδασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βραδυά διασκέδασης   Βραδυά διασκέδασης Icon_minitimeΔευ Δεκ 20, 2010 2:28 pm

Τι λέτε να κανονίσουμε αυτήν την Παρασκευή ή Σάββατο απόγευμα/βράδυ για συνάντηση στο σπίτι μου για φαγητό και παιχνίδια?

Λέω να παραγγείλω πίτσες & αναψυκτικά και να απολαύσουμε μια βραδυά με μπόλικο γέλιο και διασκέδαση με τα παρακάτω παιχνίδια.

Βραδυά διασκέδασης Buzztv5



Βραδυά διασκέδασης 61Swq%2BiDpCL._AA300_



Βραδυά διασκέδασης Atmosfear-reg



Βραδυά διασκέδασης Product1_15681



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Βραδυά διασκέδασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυά διασκέδασης   Βραδυά διασκέδασης Icon_minitimeΔευ Δεκ 20, 2010 4:15 pm

Καλέ !!!
Θυμάσαι ότι την Παρασκευή είναι παραμονή Χριστουγέννων και το Σάββατο Χριστούγεννα???
Μήπως κάποιοι έχουν κανονίσει ρεβεγιόν?

'Όπως και να είναι όμως, εγώ το Σάββατο έχω καλέσει την Έλλη με την Μάϊρα στο σπίτι για φαγητό. Το βράδυ δεν ξέρω τι θα κάνουμε...
Παρασκευή όμως θα είμαι ελεύθερη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Βραδυά διασκέδασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυά διασκέδασης   Βραδυά διασκέδασης Icon_minitimeΤρι Δεκ 21, 2010 8:37 am

Το θυμάμαι, το λέω γιατί εγώ Παρασκευή και Σάββατο βράδυ δεν έχω κανονίσει κάτι (ρεβεγιόν και τέτοια) και έτσι αν κάποιος/α επίσης δεν έχει κάτι να κάνει γιατί να πάει η βραδυά χαμένη. Πάρτο σαν κάτι του στυλ ρεβεγιον αλλά με επιτραπέζια και χαβαλέ (αντί για μόνο ποτό, φαγητό & χαρτιά). Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
pantelis

pantelis


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010

Βραδυά διασκέδασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυά διασκέδασης   Βραδυά διασκέδασης Icon_minitimeΤρι Δεκ 21, 2010 11:06 am

Ωραία παιχνιδια. Τώρα ζήλεψα. Και εμένα μου αρέσουν τα επιτραπέζια. Άντε καλά να περάσετε αν βρεθείτε. Εμείς εδώ θα έχουμε οικογένειακή επίσκεψη άρα μόνο διασκέδαση δεν θα είναι για μένα. Very Happy Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Acharnes

Βραδυά διασκέδασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυά διασκέδασης   Βραδυά διασκέδασης Icon_minitimeΤρι Δεκ 21, 2010 3:10 pm

Αχχχ τώρα τί μας κανεις!!!! Τί παιχνιδια εχεις!!! bounce bounce

(ειδικα με το buzz εμεις "μπαζοθήκαμε" χαχαχαχα Razz Razz)

Δεν θα τα καταφέρουμε όμως βρε Διονυσάκο μιας και αυτη τη Παρασκευή (παραμονη) είναι οι αρραβώνες μας.

Σάββατο δεν έχω συζητήσει το τί θα κάνουμε αλλά νομίζω οτι μιας και θα ειναι Χριστουγεννα όλο και κατι οικογενειακό θα κάνουμε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lostris

Lostris


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Βραδυά διασκέδασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυά διασκέδασης   Βραδυά διασκέδασης Icon_minitimeΤρι Δεκ 21, 2010 3:46 pm

Artemis έγραψε:
αυτη τη Παρασκευή (παραμονη) είναι οι αρραβώνες μας.


Μπράβο !!!!!!!!!!!!
Να ζήσετε !!!!!! η ώρα η καλή !!!!!!!!!

Παιδιά σας εύχομαι να είστε πάντα καλά και ευτυχισμένοι. Είναι όμορφο να βλέπεις ανθρώπους αγαπημένους όπως εσάς...

Τις καλύτερες ευχές μας από μένα και το Σπουκάκι φυσικά !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Βραδυά διασκέδασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυά διασκέδασης   Βραδυά διασκέδασης Icon_minitimeΤρι Δεκ 21, 2010 6:01 pm

Άντε καλούς αραβώνες λοιπόν. Να σας χαιρόμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
darkpaladin

darkpaladin


Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αχαρναίς

Βραδυά διασκέδασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυά διασκέδασης   Βραδυά διασκέδασης Icon_minitimeΤετ Δεκ 22, 2010 9:55 am

Lostris έγραψε:

'Όπως και να είναι όμως, εγώ το Σάββατο έχω καλέσει την Έλλη με την Μάϊρα στο σπίτι για φαγητό. Το βράδυ δεν ξέρω τι θα κάνουμε...
Παρασκευή όμως θα είμαι ελεύθερη!

Έστειλα μύνημα και σε Έλλη, Κατερίνα, Ντίνα, Βάσω για την Παρασκευή αν μπωρούν και θέλουν να έρθουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
 
Βραδυά διασκέδασης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Η Γωνίτσα μας-
Μετάβαση σε: