Dog World Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Google-αριστήκαμε

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010

Google-αριστήκαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Google-αριστήκαμε   Google-αριστήκαμε Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16, 2010 9:44 am

Το Φόρουμ μας βρίσκετε πια και στην μηχανή αναζήτησης του Google. cheers cheers

Google-αριστήκαμε 2nuqbzs

Εγώ πάντως θέλω να ξέρετε ότι η κοινότητα μας είναι και θα παραμείνει μια φιλική κοινότητα χωρίς δικτάτορες, βασιλιάδες και προνομιούχους όπως σε μερικά άλλα σκυλοφόρουμ που όλοι μας γνωρίζουμε.

Μελλοντικά, αν μεγαλώσουμε σαν κοινότητα με πολλά μέλη θα χρειαστώ και την δικιά σας βοήθεια (σαν πρώτα μέλη στο φόρουμ) για να κρατήσουμε το φόρουμ σε καλά και φιλικά επίπεδα, άρα οποιεσδήποτε παρατηρήσεις και ιδέες έχετε θα θέλω πάντα να τις ακούω και μην διστάζετε να μου στέλνετε ΠΜ με απορίες, ερωτήσεις και προτάσεις ή ακόμα και να γράφετε προτάσεις στο φόρουμ για καλύτερη λειτουργία του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dogworld.forumgreek.com
Scarlett

Scarlett


Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2010

Google-αριστήκαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Google-αριστήκαμε   Google-αριστήκαμε Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16, 2010 10:04 am

MΠΡΑΒΟ!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Artemis

Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Acharnes

Google-αριστήκαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Google-αριστήκαμε   Google-αριστήκαμε Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16, 2010 12:48 pm

Very Happy cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Google-αριστήκαμε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Η Γωνίτσα μας-
Μετάβαση σε: