Φόρουμ σκυλιών, συζητήσεις μελλών για τα σκυλιά τους, εκπαιδεύσεις σκυλιών, κλπ.

ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Το Περπάτημα της Πίστης (Walk of Faith)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
darkpaladin

Αριθμός μηνυμάτων : 543
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Τόπος : Αχαρναίς

ΔημοσίευσηΘέμα: Το Περπάτημα της Πίστης (Walk of Faith)   Τετ Δεκ 15, 2010 11:08 am

Ένα ωραίο θέμα που διάβσα απο τον Cesar Millan.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.amazingpawsibilities.webs.com
Marilena&Scottie

Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Περπάτημα της Πίστης (Walk of Faith)   Δευ Δεκ 27, 2010 8:52 am

Ξυπνάω πάντα πολύ νωρίς! Από τότε που απέκτησα τον Scottie μου, στις 7 το πρωί βγαίνουμε για την πρώτη μας βόλτα!
Όταν γυρνάμε το National Geographic channel έχει την εκπομπή του Millan. Ξαπλώνω στον καναπέ και την παρακολουθώ ανελειπώς, κάθε πρωί! Μου φτιάχνει τη μέρα και μου έχει προσφέρει πολλές γνώσεις για το πώς μπορούμε να ζήσουμε καλύτερα με το σκυλί μας, αλλά και με τον εαυτό μας!
Έχω διδαχτεί πολλά και κάθε φορά με εκπλήσσει! Ζει μέσα στην ψυχολογία του σκύλου και αν μπορέσεις να εφαρμόσεις τις πρακτικές του, ηρεμείς και συ σαν άνθρωπος!
Είναι καταπληκτικός! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Περπάτημα της Πίστης (Walk of Faith)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dog World Forum :: Άλλα θέματα :: Σκυλο-News-
Μετάβαση σε: